Проведення громадського обговорення щодо перенесення продуктового ринку

Відповідно до рішення виконавчого комітету Бібрської міської ради №  46  від 24.03.2017 року розпочато громадське обговорення щодо перенесення та впорядкування продуктового ринку.

Пропозиції подаються на ім’я міського голови у письмовій формі до 18 години 27 квітня 2017 року за поштовою адресою: 81220,     м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є заступник Бібрського міського голови Папіж Галина Богданівна  (81220, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22, тел. 4-31-35).

За результатами обговорення будуть скликані громадські слухання та прийматимуться подальші рішення щодо вищевказаного питання.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради