Проведення громадських слухань щодо врахування громадськх інтересів

Про проведення громадських слухань

щодо врахування громадських інтересів

Відповідно до рішень виконавчого комітету Бібрської міської ради № 33, № 34 та № 35 від 24.03.2017 року та розпорядження Бібрського міського голови № 77 від 24.04.2017 р. 28 квітня 2017 р. о 17.00 год. у приміщенні Бібрської міської ради відбудуться громадські слухання щодо проектів:

• «Детального плану території земельної ділянки під будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям по вул. Уляни Кравченко в м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області»;

• «Детального плану території для обслуговування будівель майстерні, навісу, складу в м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області»;

• «Детального плану території земельної ділянки для будівництва житлових будинків, господарських будівель і споруд по вул. І. Франка в м.Бібрка, Перемишлянського району, Львівської області».

Виконавчий комітет Бібрської міської ради