РЕАЛІЗАЦІЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ «ПИТНА ВОДА»

У рамках реалізації заходів Програми «Питна вода» на 2017 – 2020 роки у Львівській області минулого тижня в м. Бібрці  розпочато реалізацію проєкту «Реконструкція господарсько – питного-протипожежного трубопроводу по вул. Бічна Львівська, Львівська, 22 Січня, Леся Курбаса та Уляни Кравченко у м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області».

Замовником робіт виступила Бібрська міська рада, яка згідно з рішенням сесії Бібрської міської ради від 27.06.2019 року №609 функції замовника передала департаменту розвитку та експлуатації житлово – комунального господарства Львівської обласної державної адміністрації.

Вартість проєкту згідно з експертизою становить 1499.904тис. грн, в тому числі кошти Бібрської міської ради - 240, 00 тис.грн.

Проєкт є надзвичайно важливим, оскільки водогін по вул. Уляни Кравченко та вул. Л. Курбаса перебуває в аварійному стані і в будь-який час може вийти з ладу. Крім того, даний проєкт дасть  змогу забезпечити питним водопостачанням новий квартал забудови по вул. Уляни Кравченко, також буде побудований новий водогін по вул. 22 Січня в м. Бібрці.

Загальна протяжність водопроводу становить 1100 метрів. Водопровід запроектовано із напірних поліетиленових труб з під’єднанням до існуючої мережі в районі перехрестя вулиць Галицька та 22 Січня.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради просить вибачити  за тимчасові незручності.

КП "Бібрський комунальник"