Служба у справах дітей Бібрської міської ради взяла участь у навчальній сесії з комунікації реформи Деінституалізації

#ДІ_Я_ТИ - це комунікувати правильно✅

Сьогодні у Львові відбулася навчальна сесія з комунікації реформи #Деінституціалізації

Зібрали фахівців соціальної сфери, представників служб у справах дітей районів, міст, ОТГ, щоб навчитися говорити про реформу доступно, зважаючи на цільову аудиторію та спільно!

#ДІ реформа - це ті зміни, які можуть відбутися лише у взаємодії влади, громадськості, представників соцсфери, батьків, дітей, медіа та суспільства загалом❗️

Тому старший експерт із стратегічних комунікацій Проектного офісу з підтримки реформи ДІ @Юлія Чумак акцентувала увагу на ефективності нашої комунікації, її інструментах та можливостях, також вона представила брендинг реформи, впізнавані кольори та основні повідомлення. Основне - діти повинні жити в сім’ї, а реформа залежить від того як ми про неї говоримо!

Комунікаційний менеджер Проектного офісу на Львівщині проекту SURGe Sofia Krushelnytska представила обласним спеціалістам Концепт комунікаційних принципів та План його реалізації у Львівській області, також закликала почати співпрацю, обмінюватися інформацією на рівні області, комунікувати та будувати діалог✔️ окрім того, експерти #SURGe готові активно брати участь в усіх інформаційних кампаніях за ініціативи спеціалістів на місцях.

Керівник Служба у справах дітей Львівської ОДА Volodymyr Lys провів коротку нараду та висловив підтримку колегам із області! Бо Реформа #ДІ - це завдання кожного!

Mikhaylo Obikhod завідувач сектору з питань реалізації реформи системи інституційного догляду та виховання Львівська обласна державна адміністрація розповів про створену вкладку на сайті ЛОДА , де збиратимуть усю необхідну інформацію по #ДІ і така повинна з`явитися на всіх сайтах районів, ОТГ, служб у справах дітей та міст.

Ця зустріч перша із запланованих по комунікації, адже основна проблема те, що про переваги й перспективи #ДІреформи ще не знають, не говорять правильно та достатньо, а міфи засіли так глибоко, що рішення одне - комунікувати.

Дякуємо кожному, хто таки приїхав, вислухав та готовий говорити із суспільством!

Реформа #ДІ залежить від того, що ми скажемо і, що ми почуємо!