СПРАВА ЗА ЦВК

Процес об’єднання громад у Бібрську об’єднану територіальну громаду перебуває на завершальному етапі. Усе, що стосувалося громадських слухань і рішень (нагадую – рішення ухвалювалися тричі кожною радою), усі шість рад достойно пройшли. Рішення рад – Ланівської, Великоглібовицької, Романівської, Свірзької , Стрілківської сільських та Бібрської міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Бібрський міський голова Роман Гринус разом  із супроводжувальним листом скерував до Львівської ОДА, яка повинна звернутися до Центральної виборчої комісії щодо призначення перших виборів до Бібрської  ОТГ.  Тож чекаємо рішення ЦВК до 17 серпня.

Щиро дякую головам та секретарям сільських рад за тісну співпрацю та взаєморозуміння, які, надіюсь, матимуть гарне продовження ! У нас усе вийде, коли ми будемо разом !

Секретар БМР Надія Федущак