Стадіон наш

Днями було поставлено останню крапку в передачі стадіону «Газовик» у власність Бібрської громади, зокрема зареєстровано право власності. Цьому передував непростий і тривалий шлях передачі стадіону від ПАТ «Укртрансгаз» у власність громади. Понад 30 років цей стадіон перебував на балансі Бібрського ЛВУМГ, але через зміни у статуті організації останні 10 років підприємство не могло обслуговувати й належним чином утримувати цей об’єкт.

Справу розпочато рішенням Бібрської міської ради у 2016 році щодо звернення до ПАТ «Укртрансгаз» про передачу стадіону Бібрській міській раді і завершено відведенням землі та реєстрацією права власності за Бібрською міською радою.

Особлива подяка Народному депутату України Тарасові Батенку, який допомагав нам, спілкуючись напряму з керівництвом ПАТ «Укртрансгаз», начальнику Бібрського ЛВУМГ філії УМГ «Львівтрансгаз» Богданові Саловському за постійну допомогу на місцевому рівні, депутатові Перемишлянської районної ради, члену виконкому Олегові Довгалю, чия ініціатива й наполегливість допомогли нам довести справу до завершення, державному реєстратору речових прав Володимирові Поломаному за професіоналізм і оперативність і багатьом іншим – працівникам апарату Бібрської міської ради, землевпорядній організації, працівникам Золочівського МБТІ за злагоджену і професійну працю.

Тепер Бібрка, ставши повноправним господарем стадіону, зможе поступово відроджувати його та допомагати нашому футболу посісти належне місце серед інших футбольних команд. До речі, самі футболісти – це дуже активний і працездатний колектив. Окрім багатьох корисних для міста справ, футбольний клуб вирішує багато важливих питань, зокрема, проект футбольного клубу «Захід» «Будівництво спортивної роздягалки міського стадіону в м.Бібрка по вул. Леся Курбаса» виграв конкурс серед обласних проектів місцевого розвитку, для цього залучено 200 тисяч гривень з обласного бюджету і приблизно 75 тисяч гривень із міського. Також проект «Благоустрій території (встановлення 2-х лав запасних) на міському стадіоні м.Бібрка» загальною вартістю 59 тис.грн ФК «Захід» став одним із переможців міського конкурсу мікропроектів. Для реалізації цього проекту в міському бюджеті передбачено 35,9 тис. грн.. Решта – це власний фінансовий і нефінансовий внесок ініціативної групи. Незабаром розпочнуться роботи з утілення проектів.

Отож бажаю всім нам добрих результатів!

Секретар Бібрської міської ради Надія Федущак