Свято-Успенська Унівська Лавра святкувала празник Успення Пресвятої Богородиці

28  серпня у Свято-Успенській Унівській Лаврі відбулася Архієрейська Божественна Літургія з нагоди храмового празника Успення Пресвятої Богородиці. Богослужіння очолив Глава УГКЦ Патріарх Святослав Шевчук  В ніч із 27 на 28 серпня в Лаврі відбувалися нічні чування з нагоди празника. Серед численної кількості учасників святкувань були мешканці усіх населених пунктів району, молодіжних християнських організацій, не лише жителі Львівщини, а й гості з інших областей України.

Спільно із прочанами у Богослужіннях брали участь керівники району, керівники та службовці відділів і структурних підрозділів райдержадміністрації районної ради.

У своїй промові Предстоятель УГКЦ закликав паломників молитися за мир для нашої землі: «Сьогодні ми молимося за наших хлопців, які під кулями і градами святкують це свято на передовій разом із нашими військовими капеланами. Молимося за потерпілих від бойових дій і тих, які втратили своїх рідних та близьких, помешкання, майно, та за тих дітей, яким війна скалічила життя». Хто може цьому лиху зарадити? «Прийдімо до Христа, присутнього між нами, і просімо Божого милосердя для нашої землі. Просімо з вірою, віддаючись цілковито Йому в руки, віддаючи нашу Церкву і цілковито себе Його Божому милосердю», – зазначив проповідник.

Слід відзначити, що цього року впродовж 27-28 серпня під час свята Успіння Богородиці на прощу до Унева прийшло понад 20 тисяч паломників.

За матеріалами сайту http://www.peremrda.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=10368:2016-08-29-07-53-07&catid=4:2011-01-27-10-45-22