У Бібрці відбувся семінар для аграріїв

20 квітня у конференц-залі Бібрської міської ради відбувся семінар на тему «ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА АГРАРНОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ У 2017 РОЦІ». Зустріч проводили Наталія Хмиз - директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА та Зеновій Древняк – голова обласного фонду підтримки житлового будівництва на селі.

На семінарі були присутні представники  аграрного бізнесу, фермери, обласний депутат від Перемишлянщини В.Баран та голови навколишніх сільських рад.

Наталія Хмиз проінформувала присутніх про перспективи та напрямки розвитку малого та середнього аграрного підприємництва на території Львівської області, можливості і напрямки  фінансової підтримки аграріїв  за  міжнародними програмами, програмами державного та обласного рівнів. Такі програми передбачають також розвиток сільських територій, що має особливе значення для сучасного села.

Зеновій Древняк розповів про діяльність Фонду та можливість отримання пільгових, які допомагають представникам аграрного сектору реалізовувати бізнес-плани з придбання сільськогосподарської техніки та технологічного обладнання, придбання племінних тварин, з будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень, приміщень для зберігання сільськогосподарської продукції, з виробництва  зернових культур,  садівництва, розвитку передпродажної підготовки і переробки сільськогосподарської продукції.

Василь Баран поділився інформацією про фінансову підтримку у створенні невеликого аграрного бізнесу для малозабезпечених та тимчасово переселених сімей, згідно якої є можливість отримати кредитні кошти на пільгових умовах.

У ході семінару відбулась цікава дискусія між аграріями та представниками обласної державної адміністрації. Сподіваємось, що семінар був корисним для усіх сторін, які брали у ньому участь. Велика подяка усім доповідачам та присутнім!

Секретар Бібрської міської ради            Надія Федущак