У БІБРЦІ ВІДКРИТО ДИТЯЧУ ФУТБОЛЬНУ ШКОЛУ «ЛІДЕР»

У неділю, 7 жовтня, відбулося офіційне відкриття Дитячої Футбольної Школи "ЛІДЕР" ім. Пономарьова Юрія Серафимовича. Незважаючи на те, що офіційне відкриття відбулось тільки в жовтні, сама школа активно працює вже з серпня. Є три групи дітей 2005-2006 рр., 2007-2008 рр., 2009-2010 рр., і саме з цими віковими групами з вересня школа бере участь у чемпіонаті ДЮФЛ Львівщини.

Також із нагоди офіційного відкриття було проведено дитячий футбольний турнір пам'яті Пономарьова Юрія Серафимовича, участь у якому взяли діти віком до 9 років із ФК "КАРПАТИ" Львів, ФК "ЛЬВІВ" Львів та ФК "ЛІДЕР" Бібрка. Перше місце здобули вихованці ФК "КАРПАТИ", друге - ФК "ЛЬВІВ" і третіми фінішували наші діти із ФК "ЛІДЕР".

На офіційній церемонії відкритті були присутні представники із Федерації Футболу Львівщини - голова ФФЛ Олександр Шевченко, 1-ий заступник - Ярослав Грисьо та керівник ДЮФЛ Львівщини - Андрій Чулик. Окрім представників ФФЛ, на святі були присутні: Голова Спортивної Спілки Канади та президент ФК "Карпати" Торонто - Влодко Арендач, заступник міністра культури - Богдан Кунда, міський голова м. Бібрки - Роман Гринус, заступник сільського голови Великих Глібович - Максим Заблоцький, голова сільської ради Звенигорода - Наталія Андріївна Толопоко, директор Бібрської ЗОШ - Галина Михайлівна Островерха, директор Звенигородської ЗОШ - Марія Богданівна Морикишка, меценати школи Юрій Чура, Іван Лущ, Степан Пилип та багато інших поважних людей.

Захід відбувся на новому футбольному полі зі штучним покриттям, збудованим за ініціативою Бібрської міської ради.

Наш. кор.