У місті встановлено новий тренажерний майданчик

Нещодавно в нашому містечку поряд із будинком №13 по вул. Уляни Кравченко було встановлено відкритий тренажерний майданчик. Це вдалося зробити завдяки участі Бібрської міської ради в обласній програмі «Спортивний майданчик». Також у межах цієї програми  наступного року заплановано встановити в Бібрці спортивний майданчик зі штучним покриттям. Відповідальним за співпрацю в межах програми є радник міського голови Юрій Федущак.

Для реалізації цього проекту з обласного бюджету було виділено 50 000 гривень, із міського  – 12 500 гривень. Обладнання придбано у ТзОВ «Європейський парк».

Майданчик встановлено з метою залучення до занять спортом усіх вікових категорій населення міста, зокрема й учнів школи (майданчик розташовано поблизу ЗОШ ім. Уляни Кравченко).

Місце розташування вибиралося так, щоб  доступ до нього був у максимальної кількості містян (зручний під’їзний шлях поряд із кварталом багатоповерхівок, міськими закладами освіти).

Також найближчим часом на території майданчика буде проведено благоустрій.

Просимо бібрчан шанувати наше спільне майно, а в разі пошкодження тренажерів повідомляти мерію.

Виконавчий комітет Бібрської міської ради