Установчі збори молодіжної ради при Львівській ОДА

Оголошення

У Міжнародний день молоді, 12 серпня 2021 року, при Львівській обласній державній адміністрації розпочався процес утворення молодіжної ради. Триває прийом заяв та документів для участі в Установчих зборах. Кінцевий термін подачі документів – 8 вересня 2021 року (включно).

Запрошуємо молодь Бібрської міської територіальної громади подавати свої кандидатури на участь в Установчих зборах молодіжної ради при Львівській обласній державній адміністрації, які відбудуться 8 жовтня 2021 року.

Для цього представникам інститутів громадянського суспільства, що провадять діяльність у молодіжній сфері, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території громади/області, представникам органів студентського та учнівського самоврядування та їх обласних об’єднань та  активній молоді громади слід подати заяви.

Детальна інформація щодо порядку подання кандидатами заяв за посиланням: https://loda.gov.ua/news?id=61228

Контактна особа - Сподарик Ольга, 097-54-83-444

Довідково: молодіжна рада – молодіжний консультативно-дорадчий орган, який утворюється при органах виконавчої влади, місцевого самоврядування, із представників молоді для консультування, розробки та реалізації молодіжної політики на місцях.