Увага, вакансія! Запрошуємо на роботу сімейного лікаря

КНП «Новострілищанська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Бібрської міської ради запрошує на роботу сімейного лікаря (терапевта, педіатра) для заміщення вакантної посади лікаря загальної практики – сімейного лікаря.

Ми шукаємо в команду лікаря, який любить свою роботу, спрямований на довгострокове партнерство та прагне працювати в дружньому колективі.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта за напрямом підготовки «Медицина». Спеціалізація за фахом «Загальна практика – сімейна медицина» («Терапія», «Педіатрія»).

Обов’язки:

Надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам з використанням сучасних методів профілактики, діагностики, лікування і реабілітації.

Ведення пацієнтів, що підписали декларації, проведення щеплення.

Амбулаторний прийом пацієнтів та на викликах.

Оформлення та ведення медичної документації, зокрема й в електронному форматі.

Виписка рецептів, скерувань у середовищі E-Health.

Переваги роботи в медичному закладі:

• комфортний та затишний заклад, приємний колектив;

• повна або часткова зайнятість, графік обговорюється, можливе сумісництво (обговорюється);

• З/П від 12 000 (зарплата нараховується від кількості декларацій);

• в закладі наявний автомобіль - RenaultDuster, проведено ремонт, є інженерні комунікації;

• заклад забезпечений медичним обладнанням;

• кожному лікарю для роботи виділено окремий кабінет;

• кожне робоче місце забезпечено комп’ютером, інтернетом, принтером;

• підтримка з боку місцевої влади.

З питань працевлаштування звертатися за телефоном: 0634909231, 0673901248

Адреса медичного закладу: 81714, Львівська обл., смт. Нові Стрілища, вул. Шевченка, 14.
Email: novist2021@ukr.net, novistrilyshcha.ambulatoriya@gmail.com