В КОНКУРСІ МІКРОПРОЕКТІВ БІБРСЬКА ОТГ СЕРЕД КРАЩИХ

Наша громада знову серед лідерів: в  обласному конкурсі за кількістю проектів-переможців—на 2-му місці (з 16-ма проектами), та залучених коштів з обласного бюджету—понад 1,9 млн.—3-тє серед ОТГ області. Також є ще 3 проекти, що не дотягнули кілька сотих бала. Сподіваємось, хоч один із них буде дофінансований.

Далі подаємо перелік проектів-переможців:

1. Капітальний ремонт прибудинкової території (облаштування громадського простору "Дружимо будинками") по вул. Уляни Кравченко між будинками №19 і №21 в м. Бібрка.

2. Капітальний ремонт (із заміною вікон) будівлі кінотеатру в м. Бібрка по вул. Стрілецька, 1 (пам. архітектури місцевого значення).

3. Капітальний ремонт системи опалення з впровадженням електричних енергоощадних технологій в Будинку дитячої та юнацької творчості м. Бібрка.

4. Капітальний ремонт глядацьких трибун та території міського стадіону у м. Бібрка

5. Капітальний ремонт тротуарів по вул. Л. Курбаса (вздовж майданчинка зі штучним покриттям) у м. Бібрка.

6. Капітальний ремонт частини вулиці Вітовського (біля Каплички Пресвятої Богородиці) м. Бібрка .

7. Капітальний ремонт коридорів та сходових кліток в ДНЗ «Сонечко» м.Бібрка.

8. Капітальний ремонт приміщень Народного дому с.Любешка.

9. Капітальний ремонт даху музичної школи корпус № 1 в м. Бібрка вул. Тарнавського, 3.

10. Реконструкція Народного дому в с. Романів.

11. Придбання обладнання та інвентарю (музичних інструментів) для Бібрської музичної школи .

12. Придбання медичного обладнання для амбулаторії ЗПСМ в м. Бібрка.

13. Капітальний ремонт фельдшерсько – акушерського пункту по вул. Гайовій, 1 в с. Під'ярків.

14. Капітальний ремонт системи безпеки (зі встановленням системи відеонагляду) в ОЗНЗ І_ІІІ ст. ім. Уляни Кравченко у м. Бібрка.

15. Придбання інтерактивного мультимедійного комплексу (інтерактивна дошка, мультимедійний проектор з короткофокусним об’єктивом, ноутбук вчителя, монтажний комплект , який складається з кріплення для проектора та комплекту кабелів для підключення та інсталяції інтерактивного комплексу) у Великоглібовицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Ю. Головінського.

16. Капітальний ремонт даху будівлі школи с. Любешка.

Такого доброго результату нам вдалось досягти завдяки злагодженій роботі щойно сформованого апарату Бібрської міської ради та активних мешканців громади. Особливо варто подякувати раднику міського голови (на громадських засадах) Юрію Федущаку, котрий понад тиждень майже цілодобово консультував громадських активістів та допомагав готувати конкурсні заявки.

Сподіваємось на нові спільні перемоги. Тільки активні громади  (та громадяни) здатні змінити нашу Україну!

Депутат Перемишлянської районної ради Олег Довгаль