VI-а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

Оголошення

27 червня 2019 р. о 17.00 год. у конференц-залі Бібрської міської ради відбудеться VІ–а сесія Бібрської міської ради VII демократичного скликання.

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

VІ-ї сесії Бібрської міської ради VІІ демократичного скликання від 27.06.2019 р.

Місце проведення сесії: конференц-зал Бібрської міської ради

Час проведення сесії: 17.00 год.

1. Про внесення змін до бюджету Бібрської міської ради на 2019 рік.
  2. Про затвердження Правил благоустрою на території Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  3. Про організацію розробки, прийняття та впровадження Статуту Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  4. Про порядок прозорого отримання, використання та обліку благодійної допомоги для потреб закладів освіти Бібрської міської ради.
  5. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Бібрської міської ради та опису посвідчення.
  6. Про затвердження місцевої Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Бібрської об’єднаної територіальної громади на 2019 – 2022 рр.
  7. Про затвердження Положення про громадські слухання на території Бібрської міської ради об’єднаної територіальної громади.
  8. Про прийняття у власність Бібрської міської ради закладів освіти та зміну засновника.
  9. Про перейменування закладів освіти.
  10. Про призупинення роботи ДНЗ «Сонечко» та дошкільних груп з короткотривалим перебуванням.
  11. Про затвердження субвенції для співфінансування проекту «Реконструкція господарсько-питного-протипожежного трубопроводу по вул. Бічна Львівська, Львівська, 22 Січня, Леся Курбаса та Уляни Кравченко у м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області (коригування)»
  12. Про передачу функції замовника з реалізації проекту «Реконструкція господарсько-питного-протипожежного трубопроводу по вул. Бічна Львівська, Львівська, 22 Січня, Леся Курбаса та Уляни Кравченко у м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області (коригування).
  13. Про співфінансування проекту «Реконструкція архітектурно-будівельної частини існуючих очисних споруд побутових стоків продуктивністю 700 м3/добу у м.Бібрка Львівської області (коригування)»
  14. Про створення комунального підприємства.
  15. Про включення в перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.
  16. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів комунальної власності територіальної громади та складу аукціонної комісії.
  17. Про внесення змін до рішення Бібрської міської ради № 173 від 20.03.2019 р.
  18. Про затвердження Положення про порядок виготовлення, видачі, заміни та знищення посвідчень депутатів Бібрської міської ради.
  19. Про переведення Дошкільних навчальних закладів з короткотерміновим перебуванням дітей у статус Дошкільних навчальних закладів з сезонним перебуванням дітей.
  20. Розгляд заяв.
  21. Різне.

Бібрський міський голова _________________________ Гринус Р.Я.