ВІДЗНАЧЕННЯ ЮВІЛЕЮ ЦЕРКВИ У ШПИЛЬЧИНІ

У неділю, 8 липня, відбулись святкові служіння .у церкві Святих Апостолів Петра і Павла у Шпильчині, присвячені 10-літньому ювілею Церкви. У служіннях брали участь Преосвященний владика Тарас (Сеньків), єпарх Стрийської  УГКЦ, представники єпархіального управління, усі священики Бібрецького деканату, отець декан Микола Коваль.  На святі були присутні  мешканці Шпильчини, Бібрський міський голова Роман Гринус, представники Бібрської міської ради та численні гості.

Служіння розпочались з Утрені, яка переросла у Водосвяття. Кульмінацією Свята стала Архиєрейська  Божественна Літургія, яку провадив Преосвященний владика Тарас.  Служіння супроводжувались співом церковного хору під керівництвом Ірини Котової.

Завершилось святкування нагородженням почесними грамотами Стрийської єпархії за вклад у будівництво і становлення Церкви, які  отримали Юрій Чура, Марія Конопада, Ігор Хім’як, Надія Саловська, Марія Стецько,  Рома Неборак, Юлія Француз та  Володимир Кохалик.

Це було величне і радісне свято для церковної громади, яка не побоялась і взяла на себе таку важку і водночас почесну ношу – будівництво Церкви.

Ігор Хім’як