Вістку радісну несемо

Для більшості бібрчан Різдвяні свята – це час, який вони проводять разом зі сім’єю. А для учасників художньої самодіяльності Народного дому міста Бібрки Різдвяні свята - це особлива християнська місія: приносити радість, звістку й роздуми про народження Ісуса Христа і про те, яку роль він відіграв у спасінні людства.

Розпочалися святкування 8 січня дитячим дійством «Божі пастушки». Від господи до господи підготовча група вокального ансамблю «Мальви» (керівник Л.Сурмач) приносила щасливу вістку про народження маленького Ісусика.

9 січня у м.Львові на пл.Винниченка, де відбувався різдвяний ярмарок, бібрчани продовжили святкування. Коляда, щедрівка, віншування звучали у виконанні вокального ансамблю «Мальви» Народного дому міста Бібрки (керівники Л.Сурмач, М.Береза), вокального тріо та учасників драмгуртка (керівник Н.Свіжак). Засівали львів’ян  М.Швед, М.Гірняк та Н.Пискір. Про звичаї українського народу згадали у своєму виступі учасники гурту «Майоран» Народного дому Свіржа (керівник Г.Кулик). Заворожив своїм виступом вертеп м.Бібрки під керівництвом М.Рея.

11 січня Народний жіночий хор «Горлиця» (керівник Л.Хомутник) уже вкотре представив місто Бібрку на різдвяному фестивалі «Велика коляда» у Храмі Пресвятої Євхаристії м.Львова.

13 січня вокальний ансамбль «Мальви» вітав бібрчан зі Старим Новим Роком.

Ми щедруєм і співаєм під вікном.
Щастя, долі вам бажаєм всім гуртом.
Хай квітують ваші ниви золоті,
Щоб життя було щасливе в майбутті.

Директор НД м.Бібрки Люся Сурмач