ВОЛОНТЕРСЬКА ЗБІРКА В БІБРЦІ

У неділю, 22 липня, у Бібрці відбулася одна з кращих волонтерських збірок. Цього разу ми назбирали 31 105 гривень, до яких докладемо певну суму й купимо 43-тій автомобіль для хлопців, які захищають Україну. На 5-му році війни ми вийшли на певний рівень і спокійно та впевнено рухаємося до нашої спільної великої Перемоги.

Волонтерів мало чим можна здивувати, але Бібреччина настільки особлива, що ми ще довго будемо згадувати емоції, подаровані нам жителями цього чудового міста. Коли разом діють Церква, міська рада, волонтери та прекрасні жителі Бібрки й навколишніх сіл, то в нас не тільки збірка, а все й завжди буде вдаватися.

Щиро дякуємо всім людям доброї волі, які не втомлюються допомагати Нашим Воїнам.

Слава Україні!

Волонтер, голова ЛКО Народний Рух України  Сергій Дзядик

************************************************

Волонтери Самооборони Львівщини, Бібреччини та Львівська Волонтерська КУХНЯ організували в м. Бібрці ярмарок на підтримку наших захисників.
Небайдужі бібрчани та гості мали змогу скуштувати смачні страви, різноманітну домашню випічку, придбати сувеніри.

Проїздом з Карпат до нас завітали діти з Луганщини—красиві, щирі, світлі молоді люди, з Тимуром Баротовим вони перебувають на вишколі національно-патріотичного виховання.

Незабутні враження від спілкування з чудовими людьми, нові знайомства - все це дає мотивацію працювати далі...
Щиро дякуємо всім, хто долучився, а особливо громаді Бібреччини! Ви, як завжди, найкращі, найжертовніші і найгостинніші!

Співкоординатор Львівської волонтерської кухні Оксана Мазар