XIII позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

31 серпня 2021 р. о 18:00 год. в приміщенні Бібрської музичної школи відбудеться XIII позачергова сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XIII позачергової сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 31.08.2021 року

1. Про затвердження звіту з виконання місцевого бюджету Бібрської міської ради за І півріччя 2021 року.
  2. Про внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської ради на 2021 рік.
  3. Про затвердження Положення про резервний фонд місцевого бюджету Бібрської міської ради.
  4. Про затвердження експертної оцінки вартості комунального майна.
  5. Про затвердження експертної оцінки об’єкту комунальної власності Бібрської міської ради який підлягає приватизації шляхом викупу.
  6. Про ліквідацію філії Великоглібовицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Юліана Головінського с. Великі Глібовичі І ступеня Бібрської міської ради.
  7. Про прийняття в оперативне управління на баланс Бібрської міської ради нежитлових приміщень.
  8. Про затвердження Переліку підприємств, установ і організацій, що надають соціально важливі послуги населенню Бібрської міської територіальної громади.
  9. Про включення до Переліку першого типу об’єктів комунальної власності, які підлягають оренді на конкурентних засадах шляхом проведення електронного аукціону.
  10. Про продовження договору оренди нерухомого майна без проведення аукціону.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.