XXIV сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

Оголошення

16 грудня 2022 р. о 17:30 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться XXIV сесія Бібрської міської ради VIII демократичного скликання

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

XXIV сесії Бібрської міської ради VІIІ демократичного скликання від 16.12.2022 року

1. Про внесення змін до показників місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади на 2022 рік.
  2. Про затвердження програм Бібрської міської територіальної громади на 2023-2024 роки.
  3. Про внесення змін до Програми фінансування заходів у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Бібрської міської територіальної громади на 2022-2023 роки.
  4. Про місцевий бюджет Бібрської міської територіальної громади на 2023 рік.
  5. Про кошторис видатків на утримання Бібрської міської ради, виконавчого комітету та структурних підрозділів виконавчого комітету Бібрської міської ради на 2023 рік.
  6. Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту) об’єктів комунальної власності на території Бібрської міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Бібрської міської ради.
  7. Про встановлення надбавок міському голові на 2023 рік.
  8. Про надання згоди на організацію співробітництва територіальних громад.
  9. Про затвердження ставок орендної плати за земельні ділянки на території Бібрської міської територіальної громади.
  10. Про введення в дію типового договору оренди землі на території Бібрської міської ради.
  11. Розгляд заяв.
  12. Різне.

Бібрський міський голова Гринус Р.Я.