Засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради 19-06-2023р.
Оголошення
19 червня 2023 р. об 16:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради
(конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету
Бібрської міської ради
 
ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО
 
1. Про роботу відділу ЦНАП виконавчого комітету Бібрської міської ради.
2. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.
3. Про уповноваження відділу містобудування, архітектури, земельних відносин та інфраструктури виконавчого комітету Бібрської міської ради щодо прийняття рішень про присвоєння, зміну, коригування та анулювання адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна.
4. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі колишнього магазину загальною площею 72,6 м2, розташованої за адресою: Львівська область, Львівський район, с.Шпильчина, вул. Львівська, будинок 41.
5. Про затвердження умов продажу та інформаційного повідомлення про проведення електронного аукціону об’єкта малої приватизації - нежитлової будівлі колишнього магазину загальною площею 128,1 м2, розташованої за адресою: Львівська область, Львівський район, с. Шпильчина, вулиця Залісся, будинок 7.
6. Про затвердження Акту з визначення заподіяних збитків власникам землі та землекористувачам при проведенні робіт по об’єкту: “Капітальний ремонт І-ої черги нафтопроводу “Броди-Держкордон” із заміною труби Ду500 на ділянці км 79,3 - км 106,5” (демонтаж труби), що проходить територією Соколівського та Стрілківського старостатів Бібрської міської територіальної громади від 07.06.2023 року.
7. Про розгляд заяви Задерецького Тараса Ярославовича про необхідність оприлюднення та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту «Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 4623381800:09:001:0063) площею 0,2 га для ведення особистого селянського господарства  с.Підмонастир Бібрської територіальної громади Львівської області з метою зміни цільового призначення - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».
8. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків щодо встановлення опіки над майном дитини позбавленої батьківського піклування А.Б.Хамуляка.
9. Про розгляд заяви Орищина Євгена Михайловича, жителя м.Бібрка щодо надання дозволу на під’єднання житлового будинку до міської каналізаційної мережі по вул.Богдана Лепкого, 30 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.
 
Бібрський міський голова Роман ГРИНУС