Засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради 28 березня 2024р.

Оголошення

28 березня 2024р. об 12:00 год. в приміщенні Бібрської міської ради (конференц-зал) відбудеться засідання виконавчого комітету Бібрської міської ради

ПРОЄКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО

 1. Про роботу відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради.
 2. Про виконання місцевого бюджету Бібрської міської територіальної громади за 2023 рік.
 3. Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу у 2024 році Бібрською міською територіальною громадою.
 4. Про надання матеріальної допомоги на поховання, лікування (реабілітацію) та мобілізованим до лав ЗСУ.
 5. Про затвердження розпорядження №193 від 07 липня 2023 року.
 6. Про затвердження Плану реагування на надзвичайні ситуації Бібрської міської ради Львівського району Львівської області.
 7. Про затвердження Плану основних заходів цивільного захисту Бібрської міської територіальної громади на 2024 рік.
 8. Про створення консультаційних пунктів з питань цивільного захисту в Бібрській міській територіальній громаді та затвердження Положення про них.
 9. Про передачу матеріальних цінностей, які перебувають на балансі виконавчого комітету Бібрської міської ради в оперативне управління відділу освіти виконавчого комітету Бібрської міської ради та комунальному некомерційному підприємству “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
 10. Про передачуматеріальних цінностей, які перебувають на балансі виконавчого комітету Бібрської міської ради в тимчасово безоплатне користування на зворотній основі старості сіл Стрілки, Вілявче, Волове, Малі Ланки, Мостище, Стоки Бібрської міської ради, водію автотранспортних засобів виконавчого комітету Бібрської міської ради та адміністратору відділу “ЦНАП” виконавчого комітету Бібрської міської ради.
 11. Про розгляд листа в.о.директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо передачі безоплатно товару, а саме: холодильник CANDY CCE4T618EVVU на баланс комунального некомерційного підприємства “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради.
 12. Про розгляд листа в.о.директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства за 2023 рік.
 13. Про розгляд листа в.о.директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо внесення змін та затвердження фінансового плану підприємства на 2024 рік.
 14. Про розгляд листа в.о.директора КНП “Бібрська міська лікарня” Бібрської міської ради З.Струк щодо внесення змін та погодження штатного розпису з01 квітня 2024 року.
 15. Про розгляд листа директора комунального підприємства «Рідне місто» І.Грицила про необхідність розгляду та затвердження зміни до штатного розпису КП «Рідне місто» з 01 квітня 2024 року у зв’язку із збільшенням мінімальної заробітної плати.
 16. Про розгляд листа начальника Служби у справах дітей Бібрської міської ради Г.Гриньків від 26.03.2024 вх.№ 201 щодо встановлення опіки над майном дитини позбавленої батьківського піклування Яблонського Романа Ярославовича.
 17. Про розгляд листа директора Перемишлянського дочірнього лісогосподарського підприємства ЛГП «Галсільліс» М.Пташника про взяття до відома плану проведення лісогосподарських заходів у 2024 році, а саме: рубки головного користування - згідно розрахункової лісосіки, затвердженої наказом Міністерства екології та природних ресурсів України №33-аг від 26.11.2015, на території Бібрської міської територіальної громади.
 18. Про розгляд листа директора КП “Бібрський водоканал” Н.Чайки від 27.03.2024 вх.№204 щодо розгляду та затвердження Правил приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення міста Бібрка.
 19. Про розгляд заяви Добровольської Світлани Миколаївнипро необхідність оприлюднення та проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проєкту«Детальний план території земельної ділянки (кадастровий номер 4623386400:12:001:0058) площею 0,2256 га для ведення особистого селянського господарства у с. Свірж з метою зміни цільового призначення - для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд».
 20. Про розгляд заяви Рудика Андрія Анатолійовича, жителя м.Бібрка, щодо взяття на квартирний облік потребуючих поліпшення житлових умов, при виконавчому комітеті Бібрської міської ради.
 21. Про розгляд заяви Чабан Наталії Іванівни, жительки м.Бібрка щодо надання дозволу на облаштування благоустрою за власний кошт, прилеглих територій та під’їзних доріг до присадибної ділянки по вул.Обширній, 16 в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.
 22. Про розгляд заяви ФОП Слобода Ганна Станіславівна щодо надання дозволу на під’єднання тимчасової споруди (МАФ) до міської каналізаційної мережі та міського водопроводу на пл.Національного Відродження в м.Бібрка, Львівського району Львівської області.
 23. Про розгляд заяви Березки Марії Михайлівни щодо надання дозволу на встановлення газового парапетного котла в житловій квартирі №6 на пл.Нац.Відродження, 7, Львівського району Львівської області.

Бібрський міський голова Роман ГРИНУС