ЗОНИ ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА ГРАФІК ПРИЙОМУ ГРОМАДЯН ЗЕМЛЕВПОРЯДНИКАМИ

Враховуючи інтереси територіальної громади, з метою покращення організації  роботи   та особистого прийому громадян спеціалістами-землевпорядниками відділу  архітектури, містобудування, земельних відносин та інфраструктури виконавчий комітет Бібрської міської ради вирішив закріпити за спеціалістами зони обслуговування та встановити графік прийому громадян.

Сподарик Мар’яна Петрівна. Кожна друга і четверта середа місяця у приміщенні сільської ради с. В. Глібовичі: територія Великоглібовицької СР;

Кожна перша і третя середа місяця у приміщенні сільської ради с. Лани: територія Ланівської СР.

Царик Любомир Ярополкович.

З понеділка по п’ятницю (за винятком кожного другого і четвертого понеділка місяця) в приміщенні  Бібрської міської ради: територія Бібрської міської ради;

Кожен другий і четвертий понеділок місяця в приміщенні сільської ради с.Романів: територія Романівської СР.

Каганяк Стефанія Романівна.

Кожен другий і четвертий вівторок місяця у приміщенні сільської ради с. Стрілки: територія Стрілківської СР;

Кожен перший і третій вівторок місяця у приміщенні сільської ради с. Свірж: територія Свірзької СР;

Виконавчий комітет БМР