Зустріч керівництва Бібрської територіальної громади з начальником Західного територіального управління Нацгвардії  України

Днями відбулась зустріч керівництва Бібрської територіальної громади Львівщини з начальником Західного територіального управління Нацгвардії  України бригадним генералом Олександром Буравковим.
Метою зустрічі було налагодити співпрацю між Бібрською ОТГ та НГУ та окреслити спільні плани щодо підтримки нацгвардійців у 2023 році.
На території Бібрської ОТГ також знаходиться один з підрозділів Нацгвардії.
Від початку російсько-української війни бійці НГУ виконують бойові завдання в найгарячіших ділянках фронту.
З початком повномасштабного вторгнення НГУ залучили велику кількість мобілізованих, які раніше не мали військового досвіду. Для таких бійців тренування має ще важливіше значення, ніж для кадрових військових.
Відтак, для ефективного виконання завдань НГУ необхідне забезпечення матеріально-технічної бази.

Попередньо керівництво Західного територіального управління Нацгвардії , спільно з головою Бібрської ОТГ погодили, що останні надаватимуть максимальну фінансову та матеріально технічну підтримку Нацгвардії.

«Ми вдячні місцевим громадам за допомогу в забезпеченні потреб наших бійців які виконують бойові завдання на Сході України. Ситуація на фронті залишається складною, тому ми маємо готуватися до довгої і виснажливої війни – у нас є амбітні завдання на 2023 рік і ми, спільно із органами місцевого самоврядування, будемо працювати над втіленням цих планів» - наголосив бригадний генерал Олександр Буравков.
Важливо, що левова частина цих коштів буде витрачатись на підтримку військового підрозділу на території місцевої громади.