ЗВЕРНЕННЯ БІБРСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО ГРОМАДИ

Менш ніж за місяць відбудуться перші вибори до Бібрської ОТГ.

Я зі своєю командою вирішив іти на вибори об’єднаної територіальної громади. Іду як самовисуванець, тому що хочу бути представником усієї  громади, а не окремих політичних партій. Разом із тим, мене підтримують як багато політичних сил, так і окремі кандидати в депутати від переважної більшості політичних партій.

Я ініціював  створення об’єднаної  громади, бо вважаю, що потрібно об’єднувати потенціал  міста Бібрки з потенціалом навколишніх сільських громад задля вирішення наболілих для нас усіх проблем (хоча  ще два роки міг спокійно працювати у статусі Бібрського міського голови).

Разом  із командою однодумців ми довели  процес об’єднання до логічного завершення – до перших виборів депутатів Бібрської міської ради та  голови об’єднаної  територіальної громади.

Здобувши певний досвід на посаді міського голови,

· йду на вибори з багажем реалізованих проектів, а не з порожніми обіцянками;

· маю перевірену команду, сформовану чотирирічною роботою, яку підсилюю новими активістами з усієї громади;

· не обіцяю неможливого, просто роблю все,  що можливе за даних умов;

· вважаю, що планування і систематична робота - найкращі інструменти для досягнення результату;

· планую поширити позитивний досвід, здобутий під час управління Бібркою, на терени населених пунктів, що увійдуть до Бібрської об’єднаної громади.

Вірю, що 23 грудня стане початком нашого спільного руху вперед, бо у нас є все для цього  і ми усі варті кращого життя.

Бібрський міський голова Роман Гринус