Звіт про роботу  комісії з питань захисту прав дитини Бібрської міської ради

Засідання комісії з питань захисту прав дитини Бібрської міської ради

Службою у справах дітей Бібрської міської ради підготовлено пакет документів на розгляд комісії з питань захисту прав дитини Бібрської міської ради, яке відбулося 05.06.2020 року.

На порядку денному заслухали 4 питання та прийнято відповідні рішення.

- Затверджено персональний склад міждисциплінарної команди з числа працівників суб’єктів виявлення та/або організації соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

- Члени міждисциплінарної команди надали пропозиції до індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах, та затвердили цей план.

- Розглянуто подання Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області про позбавлення матері батьківських прав щодо трьох дітей. Члени комісії прийняли рішення взяти дану сім’ю під соціальний супровід та попереджена матір, що неналежне виконання обов’язків щодо дітей призведе до позбавлення батьківських прав.

- Заслухавши думку обох батьків визначено спосіб участі батька у вихованні малолітнього сина.

Обстеження матеріально-побутових умов проживання багатодітної сім’ї

З метою попередження складних життєвих обставин багатодітної сім’ї служба у справах дітей Бібрської міської ради спільно з ЮП СП ПП Перемишлянського ВП Золочівського ВП ГУНП у Львівській області та фахівцем із соціальної роботи КЗ “Центр надання соціальних послуг Бібрської міської ради” обстежили матеріально-побутові умови проживання даної сім’ї. У результаті обстеження встановлено, що умови проживання — задовільні.

Виїзд на територію Романівського та Ланівського старостинських округів

З метою розгляду клопотання заявника про визначення способу участі його у вихованні дитини у вигляді забирання дитини на вихідні та інші дні, спілкування з дитиною за місцем його проживання служба у справах дітей Бібрської міської ради та фахівець із соціальної роботи КЗ “Центр надання соціальних послуг Бібрської міської ради” здійснили обстеження умов проживання заявника. Також зафіксували думку дитини, зокрема щодо її прихильності до кожного з батьків.