ЗВІТ ЩОДО ВИКОНАННЯ БЮДЖЕТУ БІБРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗА 2016 рік

Дохідна частина бюджету Бібрської міської ради за 2016 рік становить 9 143 283 грн., що склало 101,8% перевиконання бюджету. Основними складовими дохідної частини є акцизний податок, єдиний податок, земельний, адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав та інше. Видаткова частина бюджету становить 8 927 181 грн. Перевищення доходів над видатками складає 216 102 грн.

Щодо видаткової частини бюджету Бібрської міської ради.

Погашена заборгованість за попередні періоди, а саме:

• За поточний ремонт фасадів по вул. Нац.Відродження, 15-20, Кобзаревий Майдан,2 – 81 956,08 грн.
  • Доплата за поточний ремонт вулиці Грушевського – 30 000,00 грн.
  • За опори паркові – 11 034,00 грн.
  • Доплата за реконструкцію даху Народного дому – 86 896,95 грн.
  • Оплата за технагляд по об’єкту «Реконструкція даху народного дому» - 4 163,76 грн.
  • Оплата заборгованості по державному бюджету на суму – 341 653,05 грн.

На органи місцевого самоврядування витрачено 1 227 368,21 грн., зокрема на заробітну плату та нарахування, виконані роботи по поточному ремонту приміщення в будівлі міської ради: бухгалтерії та кімнати архіву, а також поточний ремонт коридору, енергоносії та закупівлю малого інвентарю та канцтоварів, меблів, стільців.

Щодо фінансування дитячого садка: отримано субвенцію із районного бюджету на суму 2 232 100 грн. Кошти витрачено на зарплату та відрахування, закупівлю продуктів харчування, енергоносії. Враховуючи економію субвенційних коштів, зроблено поточний ремонт каналізаційної системи; виготовлено проектно-кошторисну документацію та зроблено капітальний ремонт системи опалення (із влаштування вузла обліку); оновлено матраци та подушки, закуплено будівельні матеріали, водонагрівачі, посуд на кухню, дитячі меблі в групи.

На благоустрій міста витрачено 1 204 793 грн., виконано низку  робіт, а саме:

• дорожню розмітку по місту;
  • зрізання дерев;
  • закуплено дорожні знаки;
  • придбано балюстради на Хресну дорогу;
  • поточний ремонт захисної стіни;
  • стерилізацію собак;
  • дитячий майданчик на Шпильчино;
  • встановлено дитячу карусель коло багатоповерхівок;
  • закуплено стійки для велосипедів;
  • закуплено та поміняно лампи, патрони, автомати електричні, дріт обрізний, реле часу автоматичне для вуличного освітлення;
  • послуги по благоустрою міста КП «Рідне місто».

Виплачено кошти на соціальний захист населення на суму 90 500 грн.: матеріальна допомога учасникам АТО, кошти на поховання, матеріальна допомога населенню.

Витрачено 23 000 грн. на підтримку футболу. На освітньо-культурні заходи - 70 000 грн. Зроблено поточний ремонт фасадів центральної частини міста на суму 118 144 грн.

На поточний ремонт доріг витрачено 861 014 грн. (враховуючи субвенцію на суму 200 000 грн.) Відремонтовано наступні вулиці: Шевченка, Криву, Уляни Кравченко, Стуса, Шептицького, Франка, Тарнавського, Лесі Українки, Лугову, Піддовге. Також відремонтовано тротуар по вулиці Тарнавського.

На водо-каналізаційне господарство витрачено 229 743 грн. -  на закупівлю матеріалів.  Також придбано матеріали для поточного ремонту даху будинку по вулиці Уляни Кравченко. Повернуто кошти за водопостачання та водовідведення учасникам АТО на суму 1 644 грн.

Надано  субвенції наступним організаціям:

• відділу освіти 10 000 грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації,
  • поліції 30 000 грн. для поточного ремонту автомобіля,
  • пожежній частині 17 000 грн. для закупівлі матеріалів для поточного ремонту фасаду,
  • Перемишлянській РДА 30 000 грн. для оновлення комп’ютерної техніки,
  • на школу 17 000 грн. для закупівлі матеріалів,
  • на казначейство 3 500 для купівлі комп’ютера,
  • на лікарню 10 000 грн. (для закупівлі вікна та дверних ручок гінекологічного відділення),
  •  279 611 -  на об’єкт «Реконструкція водопроводу по вулиці Птахівнича»

Із загального до спеціального фонду передані кошти для виконання наступних капітальних робіт,а саме:

• Будівництво спортивного майданчика на суму 58 301 грн. (враховуючи отриману субвенцію 50 000 грн.)
  • Будівництво каналізаційної мережі по вулиці Крива
  • Поточний ремонт КНС
  • Встановлення теплового лічильника в ДНЗ «Сонечко»
  • Реконструкція водопроводу по вулиці Зарічна за рахунок коштів із обласного бюджету
  • Капітальний ремонт 2-ох кімнат Народного дому – кошти залучені в рамках мікропроекту
  • Капітальний ремонт огорожі та освітлення в ДНЗ «Сонечко» - кошти залучені в рамках мікропроекту
  • Капітальний ремонт приміщення Народного дому
  • Розроблено та перераховано низку проектів та проходження експертиз
  • Закуплено котел для музичної школи
  • Придбано для школи телевізор в інтерактивний клас
  • Придбано оргтехніку, елементи дитячого майданчика в с.Шпильчино, карусель коло багатоповерхівок, насос для водо-каналізаційного господарства.

За сприяння народного депутата Т. Батенка отримано субвенції майже 300 000 грн. із державного бюджету. Кошти витрачені на заміну вікон в БДЮТ, придбання меблів в конференц–зал БМР та кабінет державного реєстратора, закуплено оргтехніку та передано на користування в школу, Народний дім, БДЮТ, КП «Бібрський комунальник». Також за рахунок цих коштів придбано звукове обладнання для Народного дому.

Головний бухгалтер БМР Катерина Христіна