Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області

Бібрська міська рада

повідомляє про оприлюднення:

• Проекту генерального плану міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області;
  • звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області.

Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області буде проводитись  з 25 листопада 2020 року по 24 грудня 2020 року.

Пропозиції  громадськості  до звіту про стратегічну екологічну оцінку генерального плану міста Бібрка Перемишлянського району Львівської області подаються у письмовій формі до Бібрської міської ради у строк з 25 листопада 2020 року по 24 грудня 2020року:

81220, Львівська область, Перемишлянський район, м. Бібрка, вул. Тарнавського, 22

Тел. (03263) 4-32-35

Електронна пошта: bibrka.rada@gmail.com

Офіційний вебсайт:http://www.bibrka-rada.gov.ua/

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ МІСТА БІБРКА

Проект генерального плану міста Бібрка

Пояснювальна записка до проекту генеральнго плану міста Бібрка